-->

12.09.22

Із жовтня українці зможуть отримувати соціальні послуги за місцем перебування, а не реєстрації

В Україні з 1 жовтня запрацює Єдина інформаційна система соціальної сфери. Вона дасть змогу людям, зокрема переселенцям, отримувати послуги за місцем фактичного перебування.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Мета єдиної системи — централізувати призначення, нарахування та виплати для переселенців. Після запровадження цієї системи органи соцзахисту надаватимуть послуги незалежно від того, яка адреса вказана у людини в документах.

Наприклад, людина виїхала з Харкова, отримала довідку переселенця у Львові, але потім переїхала до Тернополя, то вона зможе розв'язати всі питання у фактичному місці перебування.

Так, внутрішні переселенці в будь-якому регіональному управлінні соцзахисту зможуть змінити в довідці неактуальне місце мешкання, виправити помилкові чи некоректні дані в заяві на отримання довідки, а також з'ясувати та усунути причину затримки допомоги на проживання.

Наразі завершується тестування Єдиної інформаційної системи в Житомирській, Рівненській та Вінницькій областях. В інших регіонах триває під'єднання управлінь соцзахисту до системи.

За даними Міжнародної організації з міграції, в Україні станом на кінець серпня 6,9 мільйона внутрішніх переселенців.
 
Earnbitmoon - ultimate faucet !

Немає коментарів:

Дописати коментар