-->

07.02.24

Засідання підкомітетів Комітету з питань екологічної політики та природокористування щодо розгляду законопроекту (реєстр. №10217)

06 лютого 2024 року було організовано спільне засідання підкомітету з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи під головуванням народного депутата України – члену Комітету Магери Сергія Володимировича та підкомітету з питань лісових ресурсів, біорізноманіття, природних ландшафтів, об‘єктів природно-заповідного фонду та з питань адаптації законодавства України до положень права Європейського Союзу, який очолює народний депутат України – член Комітету Овчинникова Юлія Юріївна.

Засідання відбулося з метою узгодження деяких позицій законопроекту про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання питань функціонування територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи (реєстр. № 10217 від 06.11.2023) внесеного Кабінетом Міністрів України, за участі представників Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агентства України з управління зоною відчуження та інших зацікавлених представників громадськості та наукової спільноти.

Крім того, у засіданні взяли участь Голова Комітету Бондаренко О.В., народні депутати – члени Комітету Прощук Е.П., Соха Р.В., Якименко П.В. а також народний депутат України Василевська-Смаглюк О.В., директор Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника Галущенко О.М., Голова Всеукраїнської екологічної ліги Тимочко Т.В.

Триває подальше опрацювання законопроекту реєстр. №10217 з метою винесення узгодженої позиції для розгляду на одному з найближчих засідань Комітету.

1 коментар:

Владимир сказав...

В субботу получил СМС от Ощад банка с требованием сообщить о планиуемых доходах на карточку в будущем. За какой месяц - неизвестно, Каждый-ли месяц соощать - тоже не известно. Цель этих сообщений - липовая защита от отмывания, финансирование терроризма и пр. Как я могу сообщить, что я планирую получить в марте, если я даже не знаю какой размер пенсии будет после индексации? ЧТо будет с деньгами если я заявлю о 10 тысячах, а получу 15? Себе заберут?

Дописати коментар