-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Ми погано боролися за свої права, і у нас їх забрали!        Кто не помнит прошлого, у того не будет будущего!    ☢ ☢

01.10.2016

Друзі! Терміново!

Прошу перепосту цього листа-звернення про порятунок саме існування закладу - Українського спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення, який щойно відсвяткував своє 30-річчя. Він знаходиться у лісопарковій зоні у Пущі-Водиці (цим все сказано!). Давайте допоможемо високопрофесійному колективу зберегти заклад, що надає БЕЗОПЛАТНУ медичну допомогу! 

Більшість пацієнтів, які звертаються за медичною допомогою у Диспансер, проживають у сільській місцевості постраждалих областей, ці контингенти відносяться до найбільш знедолених верств населення. Багатодітні сім'ї, діти сироти і напівсироти з віддалених постраждалих регіонів України втратять єдину можливість отримати доступну, своєчасну, кваліфіковану, безоплатну медичну допомогу. Це також призведе до втрати високо кваліфікованого колективу з унікальним досвідом надання медичної допомоги постраждалому від наслідків Чорнобиля населенню.
Комментариев нет:

Отправить комментарий

I am free