-->

12.11.11

ПРАВОСЛАВНИЙ СВЯЩЕНИК РАЗОМ ІЗ «АФГАНЦЯМИ» І «ЧОРНОБИЛЬЦЯМИ» ШТУРМУВАВ ПАРЛАМЕНТ

Православний священик разом із «афганцями» і «чорнобильцями» штурмував парламент
Священик УПЦ (МП) Борис (Бродовський) 1 листопада брав активну участь у акціях протесту проти скасування пільг «чорнобильцям» і «афганцям» під стінами Верховної Ради та демонтажі металевої огорожі.

Отець Борис - мешканець Черкащини та ліквідатор аварії на ЧАЕС про акцію протесту довідався від своїх друзів-чорнобильців по Інтернету. Як інформує Релігія в Україні з посиланням на сайт громадсько-політичного видання Прес-центр, священик УПЦ (МП) повідомив про захід кільком однодумцям та поїхав до Києва.

Як представник від Черкаської області о. Борис (Бродовський) брав участь разом із керівниками делегацій від інших областей в перемовинах у стінах Верховної Ради.
"Від представників опозиції – Наталі Короленко та Олега Ляшка — ми довідалися, що саме сьогодні у Верховній Раді збиралися "протягнути" законопроект, проти якого ми протестували буквально місяць тому. Тож ми вимагали взагалі зняти з розгляду всі законопроекти, які урізають наші права. Другою вимогою було скасувати постанову Кабінету Міністрів №745 та поправку до бюджету, на підставі якої її було прийнято в 2011 році", – розповів він.

Незважаючи на те, що Черкаська делегація була однією з малочисельніших, саме черкащани були серед тих, хто ламав огорожу під Верховною Радою. "Коли натовп ринувся вперед, ми були у перших рядах, тож довелося ламати паркан", – похвалився отець Борис.

2 коментарі:

fnmrtm сказав...

Всім - не вірьте, що для вас не має грошей на пенсії, хай менше крадуть! Ви повинні зрозуміти, що за рік часу Україна скотилася з правової держави до повної диктатури одного "гаранта"! В країні не діють Конституція, Закони, постанови суду, а головне дії виконавчої влади підпорядковано не законам країни, а вказівкам одної людини, яка узурпувала владу і на цій оснеові виносить, нові Закони, які повністю суперечать уже прийнятим діючим Законам, а головне Конституці!!! Але це не тривожить ні "гаранта" ні всіх гілок влади, якщо ці гілки іще можна назвати владою?! Попробуйте звернутися по питанню правопорядку чи скоєння злочину до любої гілки влади... В кращому випадку отримаєте формальну відписку з посиланням на виконання нового закону-клону, який підімяв під себе всі інші Закони та Конституцію! А прокуратурі якби, хто очі замилив не говоримо вже про юстицію, якої вже практично немає бо вона виконує закази "гаранта" по штампуванні нових законів-клонів по яких він буде вести своє правління!! Просніться і звірте, що діється реально, а що написано в Конституції та Законах до приходу "гаранта"! Така діяльність схожа на діагноз...! Прийшов час коли розмовляти з владою мовою закону неможливо - тепер влада "закон"! Але головну помилку "гарант" традиційно вже зробив - рано чи піздно, але за свій "базар" перед народом відповість, або швидше втіче за бугор з нашими пенсіями, яких для нас немає!!
http://alder.pp.ua/2011/11/blog-post_9834.html

Народ чернобыльский сказав...

Батюшки и те выходят на борьбу, а где же наш командир - господин полклвник. Позор командиру Чернобыльского полка Отдельной Бронзового Казачьего Креста дивизии УРК "Украина" Полковнику УРК Нецветаеву С.Н., который не может организовать, сплотить и вывести своих казаков на бой за права чернобыльцев и это в то время когда чернобыльцы штурмуют Раду, вначале захватывают пенсионный фонд Харьковской области, затем Донецкой области, обьявляют о готовности голодать, а где же чернобыльский командир? Долой такого командира, не доверие и народный ему позор. И не стыдно носить погоны, господин Нецветаем? Товарищам нам чернобыльцам ты уже не будешь, не осталось в тебе боевого духа, а может никогда и не было? Трус, у тебя сил нет даже застрелиться после такого позора..., какой ты после этого офицер. Называется жизнь в пустую и после себя ничего.

Дописати коментар