-->

02.11.11

У Могильова не знають, чи готується анонсоване Януковичем захоплення

Міністерство внутрішніх справ не має інформації про те, що окремі особи займаються придбанням зброї з метою захоплення органів державної влади.

Про це заявили в управлінні зі зв'язків з громадськістю МВС України, коментуючи відповідну заяву президента Віктора Януковича під час розширеного засідання Кабінету Міністрів у середу.
"На всіх останніх нарадах, оперативках МВС такої інформації не звучало", - повідомили в прес-службі.

У міліції зазначили, що згідно з чинним законодавством всім, що стосується безпечного функціонування органів державної влади, займається Служба безпеки України.
У свою чергу в СБУ з цього приводу заявили, що поки не володіють озвученою президентом інформацією.
Як відомо, на розширеному засіданні уряду Янукович повідомив, що правоохоронні органи надають інформацію про те, що в країні йде скупка зброї та підготовка до збройних нападів на органи влади.

"Мені правоохоронні органи говорять, що зараз йде скупка зброї та підготовка до збройних нападів на органи державної влади", - заявив він.

"Скажіть, будь ласка, люди вже втратили страх і совість? Так хто це організовує? Не ті, кому гірше за всіх живеться. Ті, кому важче - вони мовчать, терплять і чекають", - сказав президент.

Інтерфакс-Україна

2 коментарі:

Анонім сказав...

ВІДЕО: Чорнобильці: "Янукович, б...дь, виходь, с...ка!"

Анонім сказав...

http://www.youtube.com/watch?v=OomgspmgYck&feature=player_embedded

Дописати коментар