-->

02.11.11

Серед організаторів акції протесту під стінами Верховної Ради були регіонали

Корреспондент.net

Серед організаторів акції протесту чорнобильців під стінами Верховної Ради були члени Партії регіонів, заявив в ефірі 5 каналу заступник голови Харківської обласної організації Союз. Чорнобиль. Україна Володимир Проскурін.
Зокрема, серед організаторів акції був голова Харківської обласної організації Союз. Чорнобиль. Україна, депутат Харківської облради від Партії регіонів Анатолій Винник.
"Так, Анатолій Винник, генерал-майор, дійсно член Партії регіонів. Ця акція була абсолютно аполітична, і там брали участь і члени Партії регіонів і не члени Партії регіонів, і ніхто не питав про партійність. У нас є спільний інтерес - Винник такий самий чорнобилець як і ми, тому нічого дивного тут немає. У Луганській області теж депутат (від ПР - ред.) очолює громадську організацію, він теж сьогодні був. Я теж член Партії регіонів", - заявив співорганізатор акції протесту. 
На питання про те, чи задоволений він діями голови Партії регіонів Миколи Азарова на посту прем'єр-міністра України Проскурін відповів: "У частині соціального захисту чорнобильців ми не задоволені, але треба зізнатися, що й колишні уряди, взагалі-то, не дуже нас задовольняли".
Нагадаємо, що 1 листопада близько тисячі чорнобильців із різних регіонів України провели пікет будівлі Верховної Ради, протестуючи проти скасування пільг ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Протестувальники прорвалися до входу у Раду, зламавши огорожу. Після цього співробітники державної охорони заблокували входи до будівлі парламенту.
Причому народний депутат, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов пообіцяв, що ніхто не буде скасовувати пільги для чорнобильців і афганців, а мітинги і штурм парламенту, на його думку, є провокацією.
30 вересня прес-служба Кабміну повідомила, що уряд і представники всеукраїнських громадських організацій афганців та чорнобильців підписали меморандум про взаємодію у питаннях соцзахисту цих категорій громадян.

Немає коментарів:

Дописати коментар