-->

14.03.12

Афганці змусили мера Черкас вибачитися перед ними (видео)

Мер Черкас Сергій Одарич попросив вибачення у "афганців" за висловлювання щодо захисту Вітчизни, які їх образили.

Під час мітингу в середу під стінами мерії кілька тисяч "афганців" вимагали у мера вибачитися за його слова про те, що "афганці" не є захисниками України.

Коли Одарич вийшов до учасників мітингу, його виступ освистали, постійно лунали вигуки "Ганьба!" і вимоги подати у відставку, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Він вибачився перед "афганцями" за слова, сказані 23 лютого під час сесії Черкаської міськради, про те, що "афганці" не є захисниками України.

Потім мер разом з мітингувальниками пішов до пам'ятника "афганцям", де у нього ще раз вимагали попросити вибачення, ставши на коліна, але він відмовився ставати на коліна.

"Я прошу вибачення у всіх тих, хто загинув у цій несправедливій війні, у їхніх сімей, що залишилися без молодих синів, за ті злочини комуністичного режиму, який розпочав цю війну і послав людей гинути в іншу країну", - сказав Одарич біля пам'ятника.

Він також пообіцяв докласти всіх зусиль, щоб побудувати біля пам'ятника "афганцям" каплицю і музей.

"Українська правда"

1 коментар:

Анонім сказав...

Чернобыльцы! Учитесь у афганцев, как защищать свою честь и достоинство перед зажравшимися чиновниками Приехали поддержать своих боевых товарищей со всех областей Украины. Не поленились и не сказались больными. Вот так и мы 26 апреля должны собраться в Киеве. И вот увидите - афганцы нас поддержат и помогут свалить эту антинародную власть.

Дописати коментар