-->

17.04.12

Янукович підписав зміни до держбюджету-2012

Президент Віктор Янукович підписав закон "Про внесення змін до закону України "Про державний бюджет України на 2012 рік".

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Згідно з цим законом передбачено додаткові видатки загального фонду державного бюджету України на реалізацію соціальних ініціатив глави держави, що уможливить здійснення заходів щодо подолання бідності та вирішення інших гострих проблем", - зазначено у повідомленні.

Як повідомлялося, Верховна рада 12 квіня пізно ввечері 271 голосами прийняла зміни до закону про Державний бюджет на 2012 рік.

Урядовим законопроектом №10317 збільшено доходи і видатки державного бюджету на 2012 рік на 33,35 млрд гривень - відповідно до 366,17 млрд гривень і 391,36 млрд гривень, не змінюючи граничний розмір дефіциту.

На виконання соціальних ініціатив президента пропонується направити 18,2 млрд гривень додаткових доходів. Також 6,15 млрд гривень будуть направлені на компенсацію вкладів часів СРСР в установах Ощадбанку.

7 березня під час розширеного засідання Кабінету міністрів Янукович зокрема доручив уряду з 1 травня підвищити пенсії для 9 мільйонів пенсіонерів, а також у період із червня до грудня забезпечити виплату 6 мільйонам вкладників Ощадбанку колишнього СРСР компенсації за знеціненими вкладами у розмірі до тисячі гривень.3 коментарі:

Виктор сказав...

Так что же будет 26.. только сказки снова расскажем друг-другу под соточку.. или что - то конкретное будем делать..а? А то, уже скоро и чернобыльцев не останется- дохнем же как мухи... а Влада балдеет от счастья... Ну не идиоты ли мы сами, что разрешили нами же нанятым нас и унижать..

Анонім сказав...

НИКАКИХ СОТОЧЕК! ЗА ВИЛЫ И ВПЕРЕД!!!

ВИКТОР сказав...

А у меня с апрельской пенсии 100гривен высчитали- сказали - это не обязательная доплата- хотим- дадим- хотим- нет.. вот и наступило мне "покращення вже в квітні"... так и хочется сказать... спасибо жителям.... а с 1 июля мне добавят- (быть может...) 170 гривен как военному пенсионеру 2 категория ликвидатор- за инвалидностью не обращался- денег не было чтоб мед уродам отстегнуть 3 штуки зелени за то , что положено и так было.. но у нас за то что реально есть втридорога сдирают... как то так .. а не пора ли уже и подумать нам всем и что то сделать..А..?

Дописати коментар