-->

01.06.12

Тігіпко обіцяє підняти соцвиплати на 13%: зростуть пенсії та зарплати

Віце-прем'єр-міністр - Міністр социалної політикиСергій Тігіпко повідомив, що соціальні виплати в Україну зростуть на 13 відсотків. Про це він заявив під час візиту в Полтавський центр соцобслуговування, передає УНН.

"Зовсім недавно ми підвищили пенсії, але це ще не все. До кінця року вони ще трохи зростуть. Більше того - абсолютно всі соціальні виплати в середньому зростуть на 13 відсотків. В цьому році ми вперше подбали про сім'ї, які виховують дітей з ДЦП. Допомога по догляду за ними з 110 гривень зросла до 1090! Будемо добиватися, щоб ці люди могли вийти на роботу, відпочити, не віддаючи хворих дітей в інтернати, а вдень приводили їх у такі центри", - зазначив Тігіпко.

З 1 червня до центрів обслуговування, за словами Віце-прем'єр-міністра, прийдуть нові працівники - так звані соціальні дільничні. Їх робота буде полягати не в рішенні проблем сиріт або самотніх людей. Вони будуть зобов'язані не допустити виникнення проблем, пов'язаних з найбільш уразливими в соціальному плані категоріями населення. Дільничні познайомляться з усіма неблагополучними сім'ями, допоможуть направити на вірний шлях недолугих батьків, знайти їм роботу, а деяких навіть, може бути, вилікувати від залежності. І тоді такої кількості сиріт, як зараз, в країні просто не буде.

Тігіпко також пообіцяв працівникам центрів підняти зарплати. Адже ті півтори тисячі, які вони отримують, - в 2 рази менше середньої зарплати по країні і не можуть компенсувати фізичних і моральних витрат, які соцпрацівники вкладають в кожного, хто потребує допомоги.


4 коментарі:

Гоша сказав...

Это шпиены власти! 

Гоша сказав...

З 1 червня до центрів обслуговування, за словами Віце-прем'єр-міністра, прийдуть нові працівники - так звані соціальні дільничні.

Я это имел в виду.

NIK сказав...

ТРИПАЧ. Кто получит  так это козлы как онсам. А нам фигу и без маслаю. Минималка как была так и осталась. Или это ПФ не хотят платиь?

Kuznja56 сказав...

Ця мразь буде і дальше брехати про все, що угодно тільки б не говорити про забрані пенсії у інвалідів-чорнобиля. Ні стида ні совісті в нього не має...!

Дописати коментар