-->

05.02.14

У міліції зізналися, що збрехали про зґвалтування на Майдані

Міністерство внутрішніх справ підтвердило, що розповсюдило неправдиву інформацію про зґвалтування 30 грудня 2013 року жінки в одному з наметів на Майдані Незалежності.

Про це йдеться у відповіді МВС на запит депутатів "Удару" Валерія Пацкана та Миколи Паламарчука.

Згідно з інформацією, жінку, яка поскаржилася на зґвалтування міліції оглянув лікар-гінеколог Київської міської клінічної лікарні №9 і не виявив "будь-яких слідів тілесних ушкоджень чи статевого акту".

У міліції заявили, що вказана громадянка лише мала конфлікт з одним з чоловіків, але фізично вона від нього не постраждала. Свою заяву, подану міліції, вона відкликала.

Як відомо, на сайті Міністерства внутрішніх справ досі оприлюднена інформація від 31 грудня 2013 року про те, що на Майдані нібито зґвалтували жінку.

Результатів розслідування цього злочину на сайті відомства немає. Також немає і спростування цієї інформації.

Українська правда

1 коментар:

Анонім сказав...

Оце тоби и захист и права вид "ридненькои новои влади". Ганьба!!! У них "били" зи зброёй гуляють по Ривенщини и не тике, стосуны и ляпасы (поки що) роздають и з правои и з ливои прокурорам, на всю краину погрожують министру МВС.А що воны творять з пересичными громадянами, можно здогадуватись.И милиция (оновлена) - як тилята спостиригають за цим всим.А як проводяться розслидування всим звисно(ни варто розраховувать що "быдло" все проковтне).Як все пырикручуиться в бильшости ЗМИ(радянски ЗМИ и за пагорбом ни валялысь).Мини (та и ни тике мини) таке руководство краины не потрибне(та моий згоды ны хто и ны спросыв), як ни потрибни: таки министры, таки Герои Украины -"били", таки правоохоронци, таки однооки ЗМИ, таки "януковичи", "кравчуки", "кучмы" и вси "грошови мишки петьки ринатки".В нашой Украини ций мирзоты и пидлоты не буде и такий Украини можно буде з повагой и гордистю сказать- СЛАВА!

Дописати коментар