24.04.2014 | 19:45
Прес-служба Міністерства соціальної політики
У Мінсоцполітики під головуванням першого заступника Міністра соціальної політики Віталія Мущиніна відбулася робоча нарада з представниками чорнобильських громадських організацій. Її мета - обговорення питання щодо поетапного підвищення пенсійного забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
«Ми проводили розрахунки за варіантами можливого підвищення розмірів пенсійних виплат та підготували відповідний нормативно-правовий акт. Документ вже пройшов підготовчий етап в Міністерстві та направлений на розгляд до зацікавлених центральних органів виконавчої влади», - сказав Віталій Мущинін.
Перший заступник Міністра також поінформував, що додатково була проведена зустріч з ініціативною групою, створеною після акції протесту 9 квітня біля Будинку Уряду. До її складу увійшли представники Харківського обласного осередку ВГО «Всеукраїнське об'єднання ветеранів Чорнобиля», ВГО «Ветерани війни - інваліди Чорнобиля», а також Полтавського обласного місцевого осередку ВГО «Ніхто крім нас». Під час зустрічі обговорені питання можливої подальшої спільної роботи щодо посилення соціального захисту постраждалих громадян.
http://www.kmu.gov.ua/![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_uNp6J9C_OUOufx8IoFIk-BjYMxbGS8QT9sxlfhbdE-A3wRynJH2fiEJ3qMITAu4Wpz_70rsCWFpRQBVt3Nnqqd5sjf=s0-d)
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_uNp6J9C_OUOufx8IoFIk-BjYMxbGS8QT9sxlfhbdE-A3wRynJH2fiEJ3qMITAu4Wpz_70rsCWFpRQBVt3Nnqqd5sjf=s0-d)
Прес-служба Міністерства соціальної політики
У Мінсоцполітики під головуванням першого заступника Міністра соціальної політики Віталія Мущиніна відбулася робоча нарада з представниками чорнобильських громадських організацій. Її мета - обговорення питання щодо поетапного підвищення пенсійного забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
«Ми проводили розрахунки за варіантами можливого підвищення розмірів пенсійних виплат та підготували відповідний нормативно-правовий акт. Документ вже пройшов підготовчий етап в Міністерстві та направлений на розгляд до зацікавлених центральних органів виконавчої влади», - сказав Віталій Мущинін.
Перший заступник Міністра також поінформував, що додатково була проведена зустріч з ініціативною групою, створеною після акції протесту 9 квітня біля Будинку Уряду. До її складу увійшли представники Харківського обласного осередку ВГО «Всеукраїнське об'єднання ветеранів Чорнобиля», ВГО «Ветерани війни - інваліди Чорнобиля», а також Полтавського обласного місцевого осередку ВГО «Ніхто крім нас». Під час зустрічі обговорені питання можливої подальшої спільної роботи щодо посилення соціального захисту постраждалих громадян.
http://www.kmu.gov.ua/
Немає коментарів:
Дописати коментар