-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

05.06.2014

Лідери країн G7 закликають потурбуватися про екологію Чорнобильської зони

Лідери країн "Великої сімки" закликають всі зацікавлені сторони докласти додаткові зусилля для приведення Чорнобильської зони в екологічно безпечний стан. Про це йдеться в комюніке лідерів країн G7 від 4 червня.

Згідно з ним, зазначається, що проекти, фінансовані спільнотою міжнародних донорів для приведення Чорнобильської зони в стабільний та екологічно безпечний стан, досягли просунутої стадії свого завершення. "Визнаючи складність цих перших у своєму роді проектів, ми закликаємо всі зацікавлені сторони докласти додаткові зусилля, щоб довести їх до логічного завершення і закликаємо учасників проектів тримати витрати під контролем", - йдеться в комюніке.

У зв'язку з чим підкреслюється, що це залишається важливим пріоритетом для G7.

Нагадаємо, 26 квітня 2012 року Україна почала будівництво нового укриття над 4-м енергоблоком ЧАЕС. У наступному, 2013 році Міжнародне агентство з атомної енергетики (МАГАТЕ) заявляло про готовність продовжувати надавати допомогу Україні у боротьбі з наслідками Чорнобильської катастрофи.

Комментариев нет:

Отправить комментарий