-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

21.07.2014

На ЧАЕС побудовано завод з переробки рідких радіоактивних відходів


На Чорнобильській АЕС завершено проведення комплексних "активних" випробувань систем Заводу з переробки рідких радіоактивних відходів (ЗПРРВ) та виконано всі умови здійснення діяльності в рамках виданого Держатомрегулювання України (ДІЯРУ ) окремого дозволу на введення в експлуатацію цього об’єкту. Про це повідомила прес-служба ЧАЕС.

Як зазначено у повідомленні, технічним керівництвом ЧАЕС направлено пакет заявних документів для отримання окремого дозволу ДІЯРУ на експлуатацію цього новопобудованого об’єкту. Видача даного дозволу очікується за результатами проведення державної експертизи ядерної та радіаційної безпеки наданих документів, а також результатів проведеного інспекційного обстеження об’єктів.

"У даний час на об’єкті проводиться технічне обслуговування обладнання та перевірки його працездатності у відповідності до затверджених графіків", - повідомили у прес-службі ЧАЕС.

Комментариев нет:

Отправить комментарий