-->

07.11.14

Рівненських «чорнобильців» годуватимуть місцеві бізнесмени

Проведення тендерів на послуги з організації безоплатного харчування дітей-«чорнобильців» децентралізують. Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA з посиланням на прес-службу Рівненської ОДА.

Міністерством соціальної політики підготовлений проект постанови щодо передачі повноважень про проведення тендерних процедур на місцевому рівні. 

Про це повідомив директор департаменту соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи Мінсоцполітики України Сергій Подорожній під час зустрічі із заступником голови ОДА Олександром Савчуком.

«Ми пройшли дуже тяжкий шлях: підготовки, обговорення та погодження цієї постанови. До кінця місяця документ буде прийнятий і дитяче харчування передадуть в регіони, - розповів Сергій Подорожній. – Тендер проводитимуть на місцях, а участь у них братимуть лише місцеві бізнесмени. Ми подивимося, на скільки це буде ефективно».

За словами посадовця, децентралізоване фінансування розпочнеться вже з наступного року. Але головним розпорядником коштів залишатиметься Мінсоцполітики, котре і здійснюватиме контроль. «Ми направлятимемо кошти відповідно до кількості дітей в області, а вже департамент соцзахисту буде проводити тендер», - наголосив Сергій Подорожній.

«Обласна адміністрація з квітня співпрацює із Міністерством соцполітики у цьому напрямі, - зазначив Олександр Савчук. - І я задоволений, що ми знайшли порозуміння. Адже на місці краще вирішувати, хто буде забезпечувати харчування – наші підприємці, чи зКиївської та Донецької областей».

Довідково: на Рівненщині проживає 112 тисяч дітей, котрі потерпіли від Чорнобильської катастрофи.

Немає коментарів:

Дописати коментар