-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

07.03.2015

Соціальна несправедливість

Андрій Павловський
У преамбулі до Конституції України ми декларуємо свою відповідальність перед Богом. Але при цьому забуваємо виконувати Божу заповідь про елементарну повагу до старості.

Виникає питання: чому дірки в бюджеті затикають за рахунок соціально незахищених громадян, які доживають свої останні дні в злиднях у «нагороду» за вірне служіння суспільству десятки років? Чому б не звернути увагу на багатіїв, які отримують величезні пасивні доходи та платять мінімум податків? Якщо цим рантьє не вистачає соціальної відповідальності, то принаймні парламентарі мали б її проявити.

Урізання виплат пенсіонерам, за оцінками Уряду, в 2015 році дозволить зекономити 3,9 млрд. грн. бюджетних коштів. Ті ж гроші можна було б отримати, піднявши податок на дивіденди олігархів, хоча б на 10% (у нас зараз 5%, а в Європі середня ставка 30%, у США – 39%).

Для порівняння: 1% найзаможніших у США сплачує 37% податків, а в Україні 1% найбагатших – всього 4%. Зверніть нарешті на це увагу, реформатори!


за матеріалами http://blogs.lb.ua/andriy_pavlovskiy

Комментариев нет:

Отправить комментарий