-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

13.05.2015

Павло Розенко: буду стояти до останнього

Як власне мною і передбачалося реформа пенсійної системи, побудова сучасної моделі пенсійного страхування шляхом впровадження трьохрівневої системи (солідарної, накопичувальної та недержавної) наштовхнулася на шалений супротив бюрократично-чиновницького апарату. Сьогодні на засіданні Комітету із соцполітики ВР було протягнуто пропозицію фактично заблокувати проведення цієї реформи і перевести все в процес чергового багаторічного обговорення проблем пенсійної системи.

Пікантність ситуації полягає в тому, що ЖОДНОГО принципового зауваження до принципіів функціонування моделі, яка була запропонована Міністерством соціальної політики висловлено не було.

Але в чому ж проблема такого принципового бажання не реформовувати пенсійну систему? Відповідь абсолютно проста і банальна. Прав був Александр Охрименко. В кулуарах обговорення законопроеку мені говорять прямим текстом: не чіпай систему спецпенсій, не скасовуй пенсійну систему для суддів, прокурорів, народних депутатів, міністрів, митників, податківців, чиновників різного рівня і реформа пенсійної системи буде проголосована 300-ма голосами "ЗА".

Прочитав висновок Головного науково-експертного управління Верховної Ради до нашого законопроекту: 90% тексту присвячено обгрунтуванню того, чому не можна ліквідовувати систему спецпенсій.

Простіше говорячи, нова пенсійна система ризикує бути заваленою в парламенті через небажання окремих політиків навіки поховати систему ВІП-пенсій в Україні.

Ось одне питання від мене до нас всіх: чи погодитися на такий "компроміс", залишити систему спецпенсій для чиновників чинною і дати хоч у такому вигляді старт пенсійній реформі? Чи стояти принципово до останнього на своєму але ризикувати тим, що реформа просто буде завалена в залі засідань Верховної Ради?

Для себе я вже відповідь сформулював: буду стояти до останнього. Я переконаний - досить ділити українців на "сорти". Система нарахування пенсій для всіх громадян має бути єдиною. Готовий йти до парламентарів і "вигризати" голоси на проведення цієї реформи.

P.S. Дуже розраховую на підтримку всіх 300 депутатів, що підписали Коаліційну Угоду. Адже саме там чітко виписана формула запровадження накопичувальної системи, розвитку недержавного пенсійного страхування та скасування системи спецпенсій в Україні.

Сподіваюсь також на підтримку всієї експертної громади у цьому процесі.

Комментариев нет:

Отправить комментарий