-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

13.05.2015

Пенсійні пільги за "шкоду" не скасують - ПФУ

Пільгове пенсійне забезпечення працівників, зайнятих на роботах із шкідливими і важкими умовами праці, в рамках проведення пенсійної реформи влада скасувати не збирається

Пільгове пенсійне забезпечення працівників, зайнятих на роботах із шкідливими і важкими умовами праці, в рамках проведення пенсійної реформи влада скасувати не збирається.

На цьому наголосив заступник голови правління Пенсійного фонду Владислав Машкін на прес-конференції в середу, передає "Укрінформ".

"Мова не йде про скасування якихось пільг у пенсійному забезпечені для цих категорій громадян. Ця система і право на виплату пенсій залишається, змінюється лише механізм фінансування", - сказав він.

Ще з радянських часів, пояснив Машкін, шахтарі, металлурги, хіміки, працівники сільського господарства, а також представники іншних професій, які є шкідливими для здоров'я чи небезпечними для життя, отримують право на пільгове пенсійне забезпечення. "І це правильно та об'єктивно. Так і має бути!" - сказав він.

Чиновник нагадав, що законопроект про пенсійну реформу був зареєстрований у Верховній Раді 30 квітня. Нині його вивчає профільний парламентський комітет.

Зміна пенсійного законодавства передбачає скасування спецпенсій та запровадження накопичувальної системи. Накопичувальну пенсію пропонується запустити з 1 січня 2017 року. Вона буде обов'язкова для громадян до 35 років, з 35 до 55 років - добровільна.

Відсоток внеску за накопичувальною пенсією буде рости: з 2% в 2017 році до 7% у 2022 році. Крім того, гроші накопичувальної пенсійної системи планується інвестувати в економіку, як це відбувається, наприклад, в європейських країнах.

Загалом пенсійна реформа дозволить виплачувати пенсії з трьох різних джерел: із солідарної системи, накопичувальної системи та системи недержавного пенсійного страхування. Також пенсійна реформа дозволить успадковувати пенсії.

Комментариев нет:

Отправить комментарий