-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

28.05.2015

Лист до редакції

До нашої редакції надійшов лист від Голови Славутської районної організації ВГОЇЧК «Чорнобиль – Єдність» Михайла Гордєєва який торкається болючої для нашого брата теми - НЕчорнобильців України.

Не даючи оцінку, та признаючи право кожного на висловлювання своєї позициї з даної теми, приводимо цей лист без скорочень та правок:


"Хмельницька обласна і Славутська районна організації ВГОЇЧК «Чорнобиль – Єдність» проводять важку але корисну й результативну роботу щодо виявлення так званих фальшивих чорнобильців, активно допомагаючи органам прокуратури та іншим правоохоронним структурам. Також наші організації ретельно висвітлюють через місцеві і регіональні ЗМІ результати своєї роботи.

Ось і ці матеріли, які Вам направлено, доказово і інформативно ілюструють останній з фактів проведення нашими осередками ВГОЇЧК «Чорнобиль – Єдність» справедливого очищення рядів героїчної чорнобильської громади. Стаття «Невже виник Союз НЕчорнобильців України?», за мого авторства, задумувалася як реакція на неправдиву і сумнівну інформацію, що була надрукована у газетних публікаціях «Були в епіцентрі подій» і «Ця біда згуртувала людей», у Хмельницькому регіональному тижневику «ПУЛЬС» №17(810) від 23 квітня 2015 р. Але оскільки редактор означеної газети «ПУЛЬС», в порушення норм чинного законодавства, категорично відмовився друкувати мою статтю, розцінюючи її як «незручну» для нього, як редактора приватного ЗМІ. Тому статтю було незначно змінено й розміщено у Славутській міськрайонній газеті «Трудівник Полісся» (Хмельницька область). Матеріал містить низку документально обґрунтованих і юридично вмотивованих підстав для проведення належного кримінального розслідування факту незаконності отримання жителем м.Славута (хмельницька обл.) Завішальним Борисом Володимировичем пенсії інваліда-чорнобильця у самому максимальному розмірі (біля 8000 грн.), внаслідок вчинення організації фінансової афери і організації фальшування й підлогу документів, необхідних для оформлення й розрахунку пільгової пенсії.

З повагою,
Михайло Гордєєв, 
Голова Славутської районної організації
ВГОЇЧК «Чорнобиль – Єдність» "Копії документів надані автором листа.

Комментариев нет:

Отправить комментарий