-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

21.05.2015

Діти чорнобильців і загиблих в АТО відпочиватимуть в Італії

Двадцятеро дітей із Полтавщини з 27 липня по 24 серпня відпочиватимуть на узбережжі Середземного моря.

Запрошення для них від родин з італійського курортного міста Сестрі Леванте передали полтавцям керівники тамтешньої громадської організації "Затока казок". 

Йдеться про відпочинок та оздоровлення за кордоном дітей, котрі мешкають передовсім у сім'ях чорнобильців краю. Задля цього обласна організація об'єднання "Союз Чорнобиль України" співпрацює з італійськими доброчинцями вже два десятиліття. 

За цей час у згаданій приморській країні оздоровлено вже понад півтисячі хлопчиків та дівчаток. Серед них не лише діти "чорнобильців". До складу груп включали й сиріт, батьки яких загинули в Афганістані, та позбавлених родинної опіки вихованців інтернатів. 

Цього літа на берег Середземного моря вирушать іще й діти полеглих у боях за Україну учасників АТО, а також вимушених переселенців із зони бойових дій.
Комментариев нет:

Отправить комментарий