-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

02.06.2015

На сайті парламенту відкрито новий сервіс "Електронний протокол"

На сайті Верховної Ради відкрито новий сервіс "Електронний протокол". Як повідомили у прес-службі Верховної Ради України, можливості сервісу на початку пленарного засідання парламенту 2 червня продемонстрував голова Верховної Ради Володимир Гройсман.

За його словами, цей сервіс, який розміщено у розділі "Законотворчість", сприятиме підвищенню прозорості й ефективності роботи народних депутатів.

"Весь наш робочий день, починаючи від порядку денного, аудіо- та відеофайли, завершуючи результатами голосування, повністю переведений в електронний режим", - наголосив керівник парламенту, зазначивши, що у будь-який момент можна подивитися результати реєстрації у залі, питання порядку денного, відповідні доповіді, текстову частину, статистику голосувань, "ТОП" лідерів голосувань та антилідерів голосувань, стенограму пленарного засідання.

"Цей сервіс може бути дуже результативним у нашій роботі", - сказав Гройсман, повідомивши, що відповідні матеріали оцифровані, починаючи з лютого ц.р.

Голова Верховної Ради продемонстрував графік відвідувань народними депутатами пленарних засідань, звернувши увагу, що із започаткуванням акції "Стоп прогульник!" значно зросла дисципліна відвідувань пленарних засідань.

Керівник парламенту повідомив також про переведення в електронний формат порівняльних таблиць до законопроектів, заявивши, що такий перехід дозволить заощаджувати 40 тонн паперу на рік, або зберегти 1,5-2 тисячі дерев.

Гройсман зазначив, що все це потребуватиме внесення змін до Регламенту Верховної Ради, і заявив, що підготує такі зміни і зареєструє їх.

Комментариев нет:

Отправить комментарий