-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

11.06.2015

Профспілки знову вийшли на пікет (відео)

Профспілки знову вийшли на пікет. На площі перед Кабінетом міністрів зібралося понад півтисячі людей, в основному літні люди.

Транспортники, чорнобильці, будівельники і шахтарі виступили проти урядової політики "затягування поясів" і безправ'я у трудових відносинах.

Пікетники вимагали від міністрів якнайшвидшого перегляду тарифів, індексації зарплат і пенсій та подолання ринку нелегальної зайнятості.

"Двісті мільярдів заробітної плати виплачується повз каси і нелегально. Це означає, що бюджет країни недоотримує 30 млрд гривень, а пенсійний фонд – 70. Уряд скаржиться і скорочує соціальні витрати заради того, щоб заощадити один-два мільярди", – обурився Сергій Українець, заступник голови Федерації профспілок України.

"Ось у нас пенсія 1500 гривень. Ліки для мене особисто, я купую – 500 гривень одна упаковка. А інших? А третє?" – Говорить Лариса Макарчук, учасниця пікету.Комментариев нет:

Отправить комментарий