-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

14.06.2015

Законодавчі норми, згідно з якими пенсійний фонд більше не призначає спеціальних пенсій, не стосуються науковців, військових та "чорнобильців"

З 1 червня 2015 року в Україні більше не призначають спеціальних пенсій чиновникам, суддям та прокурорам. Однак законодавча норма, якою ці категорії працівників переведено на загальні правила призначення пенсій, не стосується науковців, військових та «чорнобильців».

Про це 12 червня ц.р. сказав журналістам Перший заступник Голови правління Пенсійного фонду України Микола Шамбір.

На брифінгу перед початком прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України М.Шамбір навів дані щодо розмірів призначених у 2014 році спеціальних пенсій.

За інформацією Пенсійного фонду України, торік за спеціальними законами в Україні було призначено пенсії 5243 особам, а саме:

за нормами Закону України «Про державну службу» – 1478 особам, середній розмір пенсій становив 3401,62 грн.;

за нормами Закону України «Про статус народного депутата України» – 18 особам, (середній розмір призначених пенсій – 6161,11 грн.);

відповідно до Положення про помічника-консультанта народного депутата України – трьом особам, середній розмір призначених пенсій – 6000,00 грн.;

за нормами Закону України «Про Національний банк України» – 45 особам, середній розмір призначених пенсій – 7713,33 грн.;

за нормами Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів» – 25 особам, середній розмір призначених пенсій – 3496,00 грн.

за нормами Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» – 486 особам, середній розмір призначених пенсій – 2744,86 грн.

Середній розмір пенсій, призначених у 2014 році за спеціальними законами, становив 3006,65 грн.

За дві години спілкування на пряму телефонну лінію Кабміну звернулися 19 осіб. Перший заступник Голови правління Пенсійного фонду надав детальні роз'яснення з питань призначення та перерахунку пенсій, розміру пенсійних виплат працюючим пенсіонерам.


Комментариев нет:

Отправить комментарий