-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

18.06.2015

Закарпатським чорнобильцям відшкодують високовартісне лікування

Про це повідомив заступник директора департаменту соціального захисту населення ОДА Віктор Мацола.

Посадовець зазначив, що бюджетною програмою «Комплексне медико-санітарне забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» для Закарпатської області передбачено кошти у сумі 145 тисяч 239 гривень.

За його словами, що нині Закарпаттю виділили 66 тисяч гривень. Ці кошти заплановано використати для відшкодування обласному онкодиспансеру вартості лікування онкологічних захворювань громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Таке рішення прийняли спільно департамент соціального захисту населення, управління охорони здоров’я облдержадміністрації та громадська організація «Союз Чорнобиль України» у Закарпатській області. Наразі департаментом соцзахисту та керівництвом обласного клінічного онкологічного диспансеру підписано відповідний договір.

Тож для отримання спеціалізованої медичної допомоги громадянам, які мають онкозахворювання, необхідно звернутись до обласного клінічного онкологічного диспансеру за адресою м. Ужгород, вул. Бродлаковича, 2.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном в Ужгороді (03122) 3-55-46.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Комментариев нет:

Отправить комментарий