-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

Порошенко підписав закон про електронну петицію

Електронна петиція не може містити заклики до повалення конституційного ладу.

Електронна петиція, адресована, наприклад, президенту, парламенту або урядові, має набрати на її підтримку не менш як 25 тис. підписів громадян Президент підписав закон "Про внесення змін до закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції". 

Закон прийнято Верховною Радою України 2 липня 2015 року з ініціативи президента України. Законом запроваджується подання громадянами індивідуальних та колективних звернень в електронній формі з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв'язку.

Передбачено, що у такому зверненні, крім прізвища, імені, по батькові, місця проживання громадянина, викладення суті порушеного питання, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається. 

Законом також запроваджується можливість звернення громадян до Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів України та органів місцевого самоврядування шляхом подання електронної петиції через офіційні веб-сайти відповідно президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, органу місцевого самоврядування або громадського об'єднання, яке здійснює збір підписів на підтримку електронної петиції. 

Електронна петиція не може містити заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини. Відповідальність за зміст електронної петиції несе її автор. Згідно з Законом, електронна петиція має набрати відповідну кількість голосів на її підтримку. 

Електронна петиція, адресована, наприклад, президенту, парламенту або урядові, має набрати на її підтримку не менш як 25 тис. підписів громадян протягом не більше 3 місяців з дня оприлюднення петиції.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

I am free