-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

У Виноградові буде пам’ятний знак постраждалим від наслідків аварії на ЧАЕС / ВІДЕО

Основні конструкції його вже встановлені. Він буде розташований у центрі міста біля Меморіалу полеглим воїнам у Другій світовій війні.

Голова Виноградівської районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Михайло Теняк розповів, таким чином вирішили віддати шану всім постраждалим і ліквідаторам. До того ж, наступного року будуть 30 роковини аварії.


"Зверху буде герб України, всередині буде чорний дзвін і земна куля. Спереду − два парапети з надписом: «І мертвим, і живим, і ненародженим…». Також будуть плитки, на яких буде вигравіювано імена тих, кого з нами вже немає", − каже Михайло Теняк.

Голова організації сам продумав як виглядатиме цей знак. Адже, зазначає, замовити проект у спеціалістів було дуже дорого. Відкриття цього пам’ятного знаку заплановане на 14 грудня, коли було ізольовано реактор ЧАЕС саркофагом.

http://goloskarpat.info

Комментариев нет:

Отправить комментарий

I am free