-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

17.09.2015

ВР проголосувала за підвищення мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму

Верховна Рада підтримала проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" (щодо підвищення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати).

За законопроект №3060 на засіданні в четвер,17 вересня, проголосували 340 нардепів. Цей закон передбачає перенесення індексації прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати з 1 грудня на 1 вересня 2015 року.

Відтак, документ встановлює з 1 вересня 2015 року прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі 1 тис. 330 грн, для працездатних осіб - 1 тис. 378 грн, для осіб, які втратили працездатність - 1 тис. 074 грн з відповідним збільшенням витрат на оплату праці, пенсійне забезпечення, допомоги сім'ям з дітьми та одноразові допомоги, стипендії аспірантів і докторантів.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що влада країни з 1 вересня 2015 року ухвалила рішення збільшити всі соціальні виплати, а також пенсії та зарплати бюджетникам.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

I am free