-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

У Бердянську відкрили оновлений пам'ятник чорнобильцям

Сьогодні, 18 вересня, відбулося урочисте відкриття пам'ятника Жертвам Чорнобильської катастрофи

Попередній пам'ятник демонтували 28 серпня. Він прослужив 9 років, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя, посилаючись на pro.berdyansk. Понад три роки тому було прийнято рішення про виготовлення нового монумента.

Появи нового пам'ятника міська організація "Союз Чорнобиль", рідні та близькі ліквідаторів чекали з нетерпінням. Епопея з його виготовленням затягувалася з різних причин. На урочистому відкритті були присутні члени міської організації "Союз Чорнобиль", керівник Запорізької обласної організації ліквідаторів Чорнобильської аварії Євген Пегов, депутати міськради, чиновники, учні шкіл. Голова Бердянської організації "Союз Чорнобиль" Тетяна Коваленко вручила подячні грамоти всім, хто допомагав оновленню пам'ятного знака. У пам'ять жертв техногенної аварії була відслужена панахида, присутні вшанували збіглих покладанням вінків.


У загальній складності, на виготовлення нового пам'ятника витрачено понад 30 тисяч гривень. Роботи виконувалися фахівцями заводу "Южгідромаш" під керівництвом автора пам'ятника, бердянського скульптора Миколи Мироненко.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

I am free