-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

Рішення у справі проти Уряду України про підвищення прожиткового мінімуму

Відкритий Суд оприлюднює текст судового рішення у справі проти Уряду України про підвищення прожиткового мінімуму. Цікаво, що правова позиція Уряду зводилася до того, що КМУ не порушив права позивача і не може впливати на Мінекономіки, Мінсоцполітики і МОЗ.

Cуд під головуванням О.В. Кротюка мотивував своє рішення тим, що встановлюючи прожитковий мінімум на 2015 рік Уряд не керувався висновками науково - громадської експертизи, і не забезпечував її проведення. Крім того, судовим рішенням встановлено, що Уряд не переглядав набори продуктів харчування, непродовольчих товарів, послуг з 2000 року.

Це означає, що Уряд діяв всупереч ст. 19 Конституції України та вийшов за межі своїх повноважень.

Слід відзначити сильну громадську позицію судді Кротюка, який у судовому засіданні кваліфікував дії Кабміну як затягування розгляду справи та відмовив у задоволенні клопотань уряду про чергові відкладення.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

I am free