-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

16.12.2015

Чорнобильці планують створити в Павлограді соціальне підприємство

Члени павлоградської організації «Союз Чорнобиль» планують створити в місті соціальне підприємство, де б могли працювати люди із обмеженими фізичними можливостями.

Почати реалізовувати задумане планують у наступному році. Про це повідомив керівник організації Володимир Вовченко. Нещодавно він побував у Німеччині, де такі підприємства досить популярні.

«Там створені спеціальні цехи для інвалідів – ткацькі вироби, металеві. Люди працюють,отримують зарплату, відпочивають. В наступному році ми спробуємо організувати таке підприємство у Павлограді», – розповідає Володимир Вовченко.

Він також додав, що 22 грудня він матиме зустріч із консулом Німеччини, де серед інших обговорить також питання створення в місті соціального підприємства. Міська влада теж пообіцяла підтримати чорнобильців.

Комментариев нет:

Отправить комментарий