-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

17.12.2015

У Калинівці квартиру, що належала чорнобильцям, віддали підприємцю

Двокімнатну квартиру у Калинівці, що мала б належати постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, безкоштовно надали сім'ї місцевого підприємця.

Про це інформує прес-служба прокуратури Вінницької області.

Суд взявся захищати права чорнобильців, адже було доведено, що постановка на квартирний облік та видача ордерів фізичним особам здійснені з порушенням вимог закону.

Відповідно до рішення, безкоштовне надання двокімнатної квартири виконавчим комітетом Калинівської міської ради приватному підприємцю та його родині, в той час коли забезпечення вказаним житлом мали право особи похилого віку, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та потребують соціального захисту держави у зв’язку із інвалідністю, визнано незаконним.

Також прокуратура домоглась щоб суд скасував рішення виконавчого комітету Калинівської міської ради, ордеру на житлове приміщення, договору житлового найму та виселити осіб, що незаконно проживають у даній квартирі.

Комментариев нет:

Отправить комментарий