-->

18.04.16

Школярі перемогли чорнобильців на футбольному полі

У Полтаві, на міні-футбольному майданчику стадіону «Динамо» відбувся матч, присвячений пам’яті жертв Чорнобильської трагедії. Організатор зустрічі – громадська організація «Діти Чорнобиля», за підтримки Полтавської обласної федерації футболу, представники якої надали призи для учасників. Тривалість одного тайму – 10 хвилин. Такі короткі тайми вирішили зробити, щоб не перевантажувати гравців однієї з команд. Там грають наші земляки, які 30 років тому працювали ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС. Цьогоріч їхніми суперниками стали учні полтавської загальноосвітньої школи №38. Саме молоде покоління і вибороло перемогу у матчі.

Головна мета організаторів – привернути увагу до проблем людей, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи.

До 30-ої річниці цієї події у Полтаві запланували ще кілька культурних заходів у галереї. Докладніше про матч пам’яті слухайте у програмі «Спортарена», в ефірі радіо «Ваша хвиля» у суботу 23-го квітня о 18:35.