-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

18.04.2016

Чорнобильці вимирають - Яценко

Віце-президент Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" Володимир Яценко повідомив, що рівень смертності серед чорнобильців зріс за останній рік на 5%. Про це пише kp.ua.

За словами Яценка, в чорнобильців забрали багато пільг та максимально зменшили медичне забезпечення, тому більшість ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС або мають інвалідність, або важко хворіють.

"У нас було майже 3,5 мільйона постраждалих від Чорнобиля людей. За останніми даними, їх залишилося 2 мільйони, тобто в 1,5 рази менше. Рівень смертності серед ліквідаторів постійно зростає, за останні 4 роки він збільшився на 5%. Темпи вимирання чорнобильців вище, ніж темпи вимирання в цілому українського населення. Тому ми і вимагаємо посилити соціальний захист потерпілих.", - повідомив Яценко.


Комментариев нет:

Отправить комментарий