-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        ADS EARN BTC | The All-in-one Advertising Platform         Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

27.07.2016

Останні вирішили покласти кінець скороченню пільг та провели акцію протесту біля Міністерства соціальної політики України

Приводом для цього став підписаний законопроект про поліпшення пенсійного забезпечення інвалідів Чорнобиля. На його виконання, кажуть, немає коштів. Отримати свої законні гроші люди не можуть, навіть вигравши Національний Суд та Європейський Суд з прав людини.


Колишній ліквідатор розповідає: нещодавно переніс операцію на серці, задля оплати якої йому довелося шукати гроші самотужки: брати в борг та продавати автомобіль, незважаючи на те, що для такої категорії людей передбаченні пільги.

Вирішення проблеми міністерства перекладають одне на одне: в Міністерстві фінансів запевняють, що розподіленням коштів вони не займаються, а у Міністерстві соцполітики направляють до Мінфіну.


Постраждалі під час ліквідації аварії на ЧАЕС кажуть: якщо найближчим часом для людей, що втратили здоров’я задля благополуччя Батьківщини, закон не почне діяти, слід очікувати другого майдану.

http://pravdatyt.com

Комментариев нет:

Отправка комментария