-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

Уперше за 25 років незалежності влада колосально збільшила видатки на своє утримання

До теми бюджету і брехні навколо його ухвалення

Брехня 1. Нічне й “сліпе” ухвалення бюджету 21 грудня пояснювалося владою як потреба створити ресурс часу до 25 грудня для ухвалення місцевих бюджетів та отримання траншу МВФ до різдвяних канікул західного світу.

По факту, бюджет підписано Президентом… 26 грудня о 18:31, а опубліковано 27 грудня!

Брехня 2. Вночі бюджет не змінювався і відповідав редакції другого читання. А на вимогу Комітетів були дофінансовані ЛИШЕ статті щодо охорони здоровʼя, культури.

Насправді під час нічного “доопрацювання” за участі Порошенка ЗБІЛЬШИЛОСЯ ФІНАНСУВАННЯ ДУСі на 66 млн. 19 тис. грн.; Конституційного Суду — на 10 млн. 464 тис. грн.; СБУ — на 300 млн. грн., МВС – на 802 млн.100 тис. грн!

Брехня 3. Уряд вирішив профінансувати програму лікування онкохворих чорнобильців та ВПЕРШЕ підтримав програму відновлення та збереження лісу.

Дійсно, в прикінцевих положеннях бюджету є відповідні 18 та 19 пункти щодо цього. Проте, у редакції “…КМУ розглянути можливість фінансування…” — це для сильновіруючих у Гройсмана!

І НАЙГОЛОВНІША ПРАВДА: вперше за 25 років незалежності влада пішла на колосальне збільшення видатків на своє утримання у порівнянні з минулим роком.

Рекордсмен – Гройсман: на утримання Секретаріату Кабінету Міністрів передбачено 737 млн. 32 тис. грн…, що на 414 млн. 628 тис. грн. (тобто, на 130%) більше, ніж у 2016 році!

Порівняти фінансування головних органів державної влади у 2016 та 2017 роках можна в таблиці нижче:


Микола Томенко, лідер Громадського руху “Рідна країна”

Комментариев нет:

Отправить комментарий

I am free