-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

ВР рекомендують призначати пенсії овдовілим дружинам чорнобильців незалежно від причини смерті

Верховна Рада України Проект закону рекомендують прийняти в цілому Комітет рекомендує парламенту прийняти за основу і в цілому законопроект про внесення зміни до статті 54 закону "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо посилення соціального захисту деяких категорій)". Про це повідомляє інформаційне управління Апарату Верховної Ради України. 

Так, документом пропонується внести зміни, згідно з якими дружинам (чоловікам), які втратили годувальника із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 1, з 1 січня 2018 року надати право на призначення пенсії у зв’язку з втратою годувальника незалежно від причинного зв’язку смерті годувальників з Чорнобильською катастрофою. 

При цьому, за висновком комітету з питань бюджету, законопроект має вплив на показники бюджету (збільшуючи витрати державного бюджету, в тому числі для Пенсійного фонду України, починаючи з 2018 року). 

"У разі прийняття відповідного закону до 15 липня 2017 року він має вводитись в дію не раніше 1 січня 2018 року, як це передбачено законопроектом, а після 15 липня 2017 року – не раніше 1 січня 2019 року (або 1 січня наступного за цим року залежно від часу прийняття закону)", - підкреслюється у повідомленні. 

Разом з тим, за висновком комітету з питань запобігання і протидії корупції, у проекті не виявлено корупціогенних факторів – проект відповідає вимогам антикорупційного законодавства. Нагадаємо, відповідний законопроект був зареєстрований у парламенті 23 грудня 2016 року.

Повний текст читайте тут: https://www.rbc.ua

Комментариев нет:

Отправить комментарий

I am free