-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

30.12.2017

Умань - Зустріч з вдовами чорнобильців та особами з інвалідністю з числа постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС з нагоди Нового року

29 грудня 2017 року в управлінні праці та соціального захисту населення відбулась святкова зустріч з вдовами чорнобильців та особами з інвалідністю з числа постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС з нагоди Нового року.

За дорученням міського голови Олександра Цебрія заступник міського голови Жанна Лозінська привітала всіх присутніх з наступаючим Новим роком та різдвяними святами.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Кучер подякувала громадській організації «Союз Чорнобиль України» за плідну працю, високий професіоналізм, значний вклад у виховання молоді міста Умань та побажала миру, щастя, злагоди у Новому 2018 -му році.

З вітальним словом виступив голова міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Юрій Березовський, який вручив новорічні подарунки ліквідаторам та вдовам. 

На завершення Жанна Петрівна дала відповіді на всі хвилюючі питання гостей.Комментариев нет:

Отправить комментарий