-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

11.09.2018

Жадібно споживають радіонукліди: У чорнобильскій зоні висадили диво-дерева

На території зони відчуження висадили експериментальні дерева, здатні поглинати радіонукліди швидше інших рослин.

Всього висаджено 100 саджанців Paulownia Сlonе in Vitro 112 на 4-х майданчиках в селищах Паришів, Рудня-Іллінці, Копачі і в самому Чорнобилі, повідомляють Патріоти України.

Paulownia Сlonе in Vitro 112 - штучно виведений вид павловнії, який характеризується високими показниками за темпами приросту, стійкістю до шкідників, хвороб і екстремальних температур: дерева здатні витримувати до -25 / -27 ° C взимку і до +45 ° C влітку. Повідомляється, що дерево павловнії за 5 років досягає до 20 метрів у висоту, і відповідно, швидше інших рослин, поглинає радіоактивні елементи, що містяться в грунті.

«Здатність павловнії концентруватирадіонукліди може бути використана для очищення грунту, а також посилення бар'єрної функції зони і безпеки для людей», - повідомив генеральний директор ДСП «Екоцентр» Сергій Кірєєв.

Комментариев нет:

Отправить комментарий