-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

09.10.2018

У Рахунковій палаті спрогнозували зменшення соціальних витрат у 2019 році

Більше 40% доходів державного бюджету належить сплатити на погашення та обслуговування держборгу

Виплати за державним боргом у наступному році зменшують можливості бюджету для здійснення соціально-економічних витрат.

Про це заявив глава Рахункової палати Валерій Пацкан, передає прес-служба відомства.

"Більше 40% доходів державного бюджету належить сплатити на погашення та обслуговування державного боргу, що зменшує можливості бюджету для здійснення соціально-економічних витрат. А значить зменшуються можливості для підвищення пенсій, зарплат і соціальних виплат, а також для будівництва доріг, нових шкіл, лікарень, дитячих садів і взагалі розвитку інфраструктури "- заявив Пацкан.

За його словами, в проекті бюджету на наступний рік не розподілено між місцевими бюджетами 13 субвенцій на загальну суму 7 млрд грн. Зокрема, на забезпечення якісного, сучасного і доступного загальної середньої освіти Нова українська школа, модернізацію і оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів, формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад.

Счетная палата по результатам экспертизы проекта закона о государственном бюджете на 2019 утвердила и направила Верховной Раде соответствующие выводы и предложения.

Комментариев нет:

Отправить комментарий