-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

08.11.2018

Ліквідатори аварії на ЧАЕС не залишені без уваги

Напередодні Дня вшанування ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС у департаменті соціальної політики виконкому Криворізької міської ради відбулася зустріч представників виконкому міської ради з активом Криворізької міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».

Сьогодні державою не виконуються зобов’язання, передбачені законодавством соціальних гарантій та пільг учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС. Тому, міська влада розглядає шляхи вирішення наявних проблем. Крім того, варто пам’ятати, що попри матеріальну підтримку, ліквідаторам потрібна щира людська увага та турбота.

Під час зустрічі обговорено актуальні питання забезпечення ліквідаторів аварії на ЧАЕС медикаментами, надання передбачених законами України пільг та допомог.

Заступник начальника міського управління охорони здоров’я Лук’яненко О.Л. зупинився на питаннях медичного забезпечення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, надав роз’яснення щодо впровадження медичної реформи, медикаментозного забезпечення чорнобильців, зубопротезування за рахунок коштів міського бюджету, а також нагадав про необхідність кожному обрати собі сімейного лікаря.

Начальник управління соціальних питань департаменту соціальної політики Антоненко Н.М. поінформувала присутніх про основні напрями роботи органів місцевого самоврядування, спрямованих на посилення соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, стан забезпечення санаторно-курортним лікуванням «чорнобильців» міста, надання матеріальних допомог ліквідаторам аварії на ЧАЕС відповідно до міської Програми соціального захисту мешканців міста.

Ми завжди налаштовані на плідну співпрацю з громадськими організаціями міста.

Наша адреса: пр-т Металургів, 36 б, 
телефон 74-69-07, 74-72-77, 
ел. адреса: kg.upszn@gmail.com

Департамент соціальної політики

Комментариев нет:

Отправить комментарий