-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

30.12.2018

Розпочав роботу офіційний сайт Міністерства у справах ветеранів України!

Розпочав роботу офіційний сайт Міністерства у справах ветеранів України!

Вся інформація про діяльність Міністерства у справах ветеранів, Громадської ради та Ради ветеранів буде представлена на даному ресурсі.

Саме тут зібрана інформація про пільги, послуги, державні програми, спрямовані на соціальний захист осіб, на яких поширюється чинність Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та членів сімей ветеранів. Ця інформація буде постійно оновлюватися та актуалізуватися.

Наразі сайт лише розпочав свою роботу, але в планах зробити цей ресурс максимально інформативним, цікавим, зручним у користуванні та корисним. Вже зараз тут зібрані фотографії, відео та статті не лише про Міністерство, а й корисні поради ветеранам та членам їхніх родин. Зверніть увагу на такі розділи:

✅   Надання статусів
✅   Лікування та реабілітація
✅   Соціальна та професійна адаптація
✅   Житло та земля
✅   Пільги та знижки

Тож, користуйтеся інформацією, читайте новини та анонси про діяльність Міністерства у справах ветеранів, ветеранський рух в країні та його яскравих представників!

https://www.facebook.com/VeteransAffairsUA

Комментариев нет:

Отправить комментарий