-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

10.12.2018

Олександр Рябека вдванадцяте провів Міжнародний фестиваль пісні «Чорнобильські мотиви»

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партосередку ВО «Батьківщина».

Асоціація «Афганці» Чорнобиля», яку очолює Олександр Рябека, разом з громадською організацією «Союз Чорнобиль України» є засновником фестивалю у Дніпрі «Чорнобильські мотиви». Його головною метою є вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції до Дня ліквідатора, який відзначається в грудні.

«Завдання фестивалю – активізація чорнобильського руху, об’єднання з метою піднесення рівня уваги та поваги в суспільстві до чорнобильців, розкриття і підтримка талантів», – зазначає Олександр Рябека.


Окрім пісенного конкурсу, у рамках фестивалю також проводяться поетичний конкурс «Зірка полину», конкурс дитячого малюнка, виставка декоративно-вжиткового мистецтва та фотовиставка.

Пісенне змагання відбувається у трьох номінаціях: «Краща авторська пісня», «Кращий соліст-вокаліст», «Кращий музичний колектив». Його учасники виконують дві конкурсні пісні насамперед на чорнобильську тематику. Журі фестивалю тривалий час очолювала народна артистка України Ніна Матвієнко, а в останні роки вокальні здібності конкурсантів оцінюють народні артисти України Анатолій Гнатюк та Валентина Степова.


Цього року в пісенному конкурсі «Чорнобильські мотиви» взяли участь представники 12 областей України.

Гран-прі фестивалю отримали сестри з Дніпра Анна та Вероніка Федулови, а переможцями у своїх номінаціях стали Олександр Мальцев з Тернівки, Катерина Пономарьова з Покрова Дніпропетровської області та дует «Брати Гжегожевські» з Хмельниччини.

https://ba.org.ua

Комментариев нет:

Отправить комментарий