-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

10.12.2018

«Круглий стіл»: «Чорнобильське співтовариство та ядерна енергетика. Взаємодія та співпраця»

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, що відзначається в Україні 14 грудня, проводитиметься «круглий стіл» на тему: «Чорнобильське співтовариство та ядерна енергетика. Взаємодія та співпраця» (вул. Велика Житомирська, 11, кім 703).

Учасники «круглого столу» заслухають інформацію Кабінету Міністрів України про стан виконання Резолюції, яка була ухвалена на Пам’ятному засіданні «круглого столу» 24 квітня 2018 року, обговорять економічні проблеми забезпечення чорнобильських соціальних програм та шляхи їх вирішення.
До участі у заходах запрошуються народні депутати України – чорнобильці першого-восьмого скликань Верховної Ради України, члени Асоціації, фахівці з питань ядерної енергетики, активісти громадських чорнобильських організацій.

Організатори: Чорнобильська Асоціація народних депутатів України (ЧАНДУ), Міненерговугілля України, Мінекології України, Мінсополітики України.

Комментариев нет:

Отправить комментарий