-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

03.01.2019

Пенсіонери зможуть отримувати виплати за померлого чоловіка або дружину

Всі українці пенсійного віку можуть перейти на пенсію померлого чоловіка або дружини, якщо розмір пенсії померлого був вищим. 

У Міністерстві соціальної політики рекомендують за роз’ясненнями звертатися у відділення Пенсійного фонду. Перейти на більш вигідну пенсію чоловіка (дружини) можна не тільки в тому випадку, якщо він (вона) був уже пенсіонером на момент смерті, а й якщо чоловік або дружина померли до виходу на пенсію.

Також у Пенсійному фонді України нагадали, що Україна не відмовляється від спецпенсій. Вони призначаються за спеціальними законами, і не завжди їх розмір вищий від звичайних трудових пенсій.


Пенсіонер може прийти до відділення ПФУ, де йому перерахують виплати згідно із законом про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування. Якщо в результаті цього перерахунку трудова пенсія виявиться вищою, то людина має право перейти на цю пенсію, відмовившись від спеціальної.

Джерело: https://news.t1.ua

Комментариев нет:

Отправить комментарий