-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        ADS EARN BTC | The All-in-one Advertising Platform         Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

28.05.2019

Мосійчук хоче опікуватися чорнобильцями і не тільки

За його словами, рішення прийняв особисто. Народний депутат Ігор Мосійчук сказав, що рішення про вихід із Радикальної партії Олега Ляшка, він прийняв особисто. Лідер партії не має до цього жодного стосунку.

Про це Мосійчук заявив в ефірі телеканалу ZIK. На питання, як він піде на вибори до ради, сказав, що поки не вирішив. Крім того, він не впевнений, що взагалі піде.

"Єдине, що можу сказати, що я і мої однодумці готують громадсько-політичний рух, який об'єднає чорнобильців, афганців, дітей війни, вояків УПА, воїнів Другої світової війни заради однієї мети – порядку і справедливості", - сказав він.


Нагадаємо, 24 травня Ігор Мосійчук вийшов із Радикальної партії Олега Ляшка. Зі слів парламентаря, рішення було непростим, але необхідним.

Комментариев нет:

Отправка комментария