-->

22.02.20

У 2019 році середній розмір субсидії становив близько 1200 грн, пільги -750 грн, – Юлія Соколовська

Міністр соціальної політики Юлія Соколовська підтвердила стабільну позитивну динаміку показників розвитку соціальної сфери України, які були озвучені на черговому пленарному засіданні Верховної Ради України під час звіту Уряду, зокрема, середній розмір субсидії становив близько 1200 грн, пільги -750 грн.

Очільниця міністерства на своїй офіційній сторінці у мережі Facebook прокоментувала декілька важливих тез, які визвали різночитання при обговоренні звіту народними депутатами.

„Як часто буває в українській політиці, замість предметної та об’єктивної дискусії опозиційні політики маніпулюють фактами і свідомо, або ж через власну некомпетентність чи непоінформованість, вводять українців в оману”, – наголосила Юлія Соколовська.

Міністр спростувала інформацію, що Уряд нібито допустив збільшення дефіциту бюджету Пенсійного фонду, який “складає” 172 млрд грн, і що його дефіцит зріс порівняно з 2018 роком.

За словами Юлії Соколовської, за підсумками 2019 року дефіцит бюджету Пенсійного фонду складав не 172 млрд грн, а 36,4 млрд грн, тобто, викривлення реального стану справ – майже у 5 разів!

Очільниця міністерства пояснила, що дефіцит – це кошти, яких не вистачало солідарній системі для забезпечення виплат підвищених пенсій, а цифра 172 млрд грн включає також кошти на фінансування соціальних програм окремим категоріям населення, тобто мова йде про інші дотації з Державного бюджету і не має ніякого відношення до реальних фактів, а для маніпуляцій – вражаюча ілюстрація.

„Взагалі, нинішня ситуація з пенсіями залишає бажати кращого. Ми не збираємося перекладати відповідальність на попередників, але це те, що ми отримали у спадок. Це те, з чим ми повинні працювати і покращувати уже зараз”, – констатувала Юлія Соколовська.

Також Міністр соціальної політики розвінчала фейки щодо зменшення обсягів фінансування на програму субсидій.

Юлія Соколовська навела конкретні факти – у Бюджеті 2020 року передбачено 47,6 млрд грн на виплату пільг і субсидій щодо житлово-комунальних послуг, у попередньому році на це було спрямовано 46, 4 млрд грн. Тобто, на виплати субсидій передбачено більше грошей, ніж було спожито у попередньому році.

„Все це було зроблено для того, щоб субсидій вистачило усім, хто їх потребує. Людина - головний пріоритет держави. Вся наша діяльність спрямована на підвищення якості життя людей”, – підкреслила Юлія Соколовська.

Нагадаємо
Монетизацією пільг скористалося 1,8 млн українців.
Станом на грудень 2019 року субсидії отримують 3,3 млн домогосподарств.

Немає коментарів:

Дописати коментар