-->

13.02.20

У Катеринополі приймали благодійника з Німеччини

Місцева бібліотека відкрила «Пункт допомоги чорнобильцям» і планує осучаснення свого дитячого відділення

6-го лютого у Катеринопіль на гостини до районної бібліотеки завітали голова німецької організації «Допомога дітям Чорнобиля» Ервін Кох, голова Черкаської обласної організації «Діти Чорнобиля» Ольга Янчук, представники місцевого осередку «Союз. Чорнобиль», представники ВО «Черкащани», в. о. голови Катеринопільської райдержадміністрації Володимир Коваленко та ліквідатори чорнобильської трагедії. Гостей за традицією вітали короваєм.

У ході зустрічі присутні обговорили проблеми, що на сучасному етапі турбують ліквідаторів аварії на ЧАЕС та потерпілих внаслідок цієї страшної трагедії («врізання пільг», високий ріст онкозахворювань, нестача коштів на лікування, реабілітацію тощо). Як результат – була досягнута домовленість: відкрити на базі центральної районної бібліотеки «Пункт допомоги чорнобильцям», де щомісяця (першого понеділка) буде здійснюватись прийом з метою вирішення наболілих питань.

Окрім того, бібліотекарі представили гостям новий проект («Бібліотека дитячих мрій») та ознайомили присутніх зі своїми здобутками (виграними досі грантами). Ервін Кох був вражений різноплановістю діяльності Катеринопільської бібліотеки й пообіцяв надати посильну допомогу книгами та іншими необхідними засобами, а також запропонував підтримку в налагодженні контактів з німецькими благодійними фондами. У планах бібліотечних працівників осучаснити дитяче відділення: зробити ремонт, ігрові зони, закупити нові меблі.
У кінці заходу було підписано Меморандум про співпрацю між Катеринопільською районною громадською організацією «Союз. Чорнобиль», Черкаською обласною організацією «Всеукраїнське об’єднання «Черкащани» та Катеринопільскою централізованою бібліотечною системою. Ервін Кох і Ольга Янчук обіцяли також брати активну участь у цій співпраці.

На завершення місцева художниця Віра Руденко подарувала Ервіну Коху свою картину «Корзина квітів», а директор бібліотеки Любов Приємська – фотоальманах про умільців та майстрів Катеринопільщини.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Немає коментарів:

Дописати коментар