-->

13.03.20

Мінсоцполітики запропонує оптимальне рішення щодо реформування прожиткового мінімуму, – Марина Лазебна

Міністерство соціальної політики спільно з народними депутатами України найближчим часом розробить нові підходи до формування прожиткового мінімуму.

Про це Міністр соціальної політики Марина Лазебна заявила на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

„Ми принципово за необхідність перегляду підходів до формування прожиткового мінімуму”, – наголосила Марина Лазебна.

За словами Міністра, прожитковий мінімум – це найбільш значущий показник в соціальній політиці, оскільки на його основі визначається понад 150 різних виплат, допомог, штрафів тощо. Тому збільшення прожиткового мінімуму призводить до їх автоматичного перерахунку та необхідності вишукання додаткових видатків бюджетів.

З метою забезпечення комплексного вирішення проблеми прожиткового мінімуму є доцільним вивчити кращий світовий досвід та розробити єдиний підхід щодо оптимізації сфери застосування прожиткового мінімуму як основного показника боротьби з бідністю.


https://www.msp.gov.ua

Приєднуйся у Viber, та Telegram до Я чернобылец

2 коментарі:

В.Коваленко сказав...

Эти суки с ВР и правительства делают и обещают все возможное, только бы не приводить в соответствие с Законом пенсии ликвидаторов-инвалидов, наверное, ждут, когда нас останется по пару человек на область

Unknown сказав...

Нам за 34 года много министров все обещали и обещают, минисмтры меняются, а мы остаёмся...

Дописати коментар