-->

23.03.20

Ощадбанк онлайн: як працює оплата комунальних послуг у застосунку

Ощадбанк онлайн: як працює оплата комунальних послуг у застосунку. Фото: psm7.com

Оплата комунальних послуг у відділені Ощадбанку в касі може зайняти надто багато часу. Щоб не стояти годинами в чергах, можна скористатися мобільним застосунком Oschad 24/7.

Ощадбанк дає змогу своїм клієнтам швидко й надійно оплачувати рахунки за комунальні послуги віддалено. Редакція PaySpace Magazine написала коротку й зрозумілу інструкцію, як це зробити.

Як оплатити комунальні послуги в Ощадбанку онлайн?

Спочатку потрібно відкрити застосунок Oschad 24/7.

Застосунок Oschad 24/7

Потім у меню вибрати розділ “Платежі”.

Меню Oschad 24/7

У переліку різних операцій користувачеві необхідно вибрати «Комунальні послуги».

Платежі в Oschad 24/7

Далі необхідно вибрати місце проживання. Відзначимо, що в застосунку комунальні послуги можуть оплачувати жителі Києва, Дніпра, Запоріжжя, Львова, Одеси, Харкова та областей. У нашому випадку – це Київ.

Оплата комунальних послуг (Ощадбанк, застосунок Oschad 24/7)
Потім користувачеві потрібно перейти в розділ «Комунальні послуги м.Київ».

Ощадбанк: оплата комунальних послуг у Києві в Oschad 24/7

Після цього користувачеві буде представлено на вибір два варіанти. По-перше, можна оплачувати рахунки за ідентифікатором (для всіх комунальних послуг) – це код, що вказаний у квитанції. По-друге, користувач може оплатити комунальні послуги, вказавши власну адресу (тільки для жителів Києва та Одеси).

Два способи оплатити комунальні способи в Oschad 24/7

Після введення адреси користувач автоматично отримає доступ до квитанції. Йому потрібно звірити показники лічильників з фактичними даними, і, за необхідності, змінити їх або суму до оплати.

Ощадбанк: оплата комунальних послуг за адресою в Oschad 24/7

Далі користувач повинен вибрати банківську картку для оплати й натиснути «Продовжити». Відзначимо, що під час розрахунку карткою іншого банку, користувач повинен буде оплатити комісію розміром 1,5% від загальної суми (мінімум 2 грн).

Як оплатити комунальні послуги в Oschad 24/7

Користувач отримає SMS-повідомлення з паролем для підтвердження операції, а потім йому необхідно знову натиснути «Продовжити».
Після успішної оплати користувач зможе завантажити або видрукувати квитанцію, натиснувши «Переглянути деталі».

Отже, оплата комунальних послуг в Ощадбанку онлайн не займе надто багато часу. Крім того, у додатку є функція підписки. Якщо користувач створить підписку, то щомісяця квитанція автоматично відображатиметься в розділі «Картки та Рахунки». Тому можна буде відразу відредагувати дані й оплати комунальні послуги, натиснувши на цю квитанцію.

https://psm7.com

Немає коментарів:

Дописати коментар