-->

25.04.20

У Дніпровській міськраді відкрили фотогалерею «Чорнобильський подвиг»

24 квітня у міськраді Дніпра відкрили фотогалерею «Чорнобильський подвиг», присвячену 34-й річниці аварії на ЧАЕС. На ній представлено близько 40 світлин із зображенням ліквідації катастрофи.

«Уже 34 роки минуло з тієї страшної події, яка загрожувала не тільки нашій країні, а й всьому світові. Відкриваючи цю виставку, ми вшановуємо пам'ять тих героїв, які брали участь у ліквідації аварії на ЧАЕС, адже то був подвиг», – сказав заступник міського голови Дніпра Едуард Підлубний.

Місто постійно підтримує учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та їхні сім’ї. З бюджету виділяються кошти на цільову допомогу (цього року – 12,5 млн грн), видаються путівки на відпочинок та оздоровлення. Крім того, з ініціативи мера Бориса Філатова з муніципального кошторису виділили 1 млн грн на допомогу у проведенні операцій, закупівлю ліків та відновлювальний період для чорнобильців.

«Я дуже вдячний за те, що виставку, яка висвітлює наш чорнобильський подвиг, відкрили саме у приміщенні міськради. Дуже добре, що вона саме на другому поверсі, адже відвідати її можуть і люди, які сюди приходять, і депутати, особливо молоді», – сказав голова Дніпровської міської спілки «Союз Чорнобиль України» Ігор Турчин.

Також він зазначив, що у зв’язку із карантином заходи, присвячені вшануванню пам’яті загиблих ліквідаторів аварії (панахиду, хресну ходу та покладання квітів до меморіального комплексу «Чорнобильський дзвін»), скасували. Однак їх обов’язково проведуть, коли всі обмеження будуть зняті. 

Зазначимо, що нині у Дніпрі живуть близько 7 тисяч людей, які мають відношення до ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.


Немає коментарів:

Дописати коментар