-->

14.06.20

Засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

Відбудеться - 17 червня 2020 року, 14.30

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів проводить засідання за адресою: м.Київ, вул. Банкова, 6-8, кімн. 525.

Порядок денний

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Підготовка до другого читання:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" щодо розвитку власної справи фізичною особою-підприємцем з інвалідністю, отриманою внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції (р. № 0960, друге читання)

Підготовка до першого читання:

Проект Закону про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років (р. № 2617, н.д. Третьякова Г. та інші)

Проект Закону про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років (р. № 2617-1, н.д. Королевська Н. та інші)

Проект Закону про страйки та локаути (р. № 2682, н.д. Третьякова Г. та інші)

Попередній розгляд законопроектів щодо доцільності включення до порядку денного сесії:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо зменшення пенсійного віку та страхового стажу як умов призначення пенсії за віком та відновлення розміру коефіцієнту страхового стажу 1,35 (р. № 3052, н.д. Королевська Н. та інші)

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо дострокового виходу на пенсію (р. № 3053, н.д. Королевська Н. та інші)

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо поліпшення умов призначення пенсій (р. № 3054, н.д. Королевська Н. та інші)

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення розмірів пенсій при призначенні, відновлення щорічного березневого осучаснення пенсій та підвищення індексації пенсій (р. № 3251, н.д. Тимошенко Ю., Цимбалюк М. та інші)

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на соціальну підтримку деяких категорій осіб під час запровадження карантину (р.№ 3306, н.д. Мінько С. та інші)

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціальної підтримки деяких категорій осіб під час запровадження карантину або надзвичайної ситуації природного характеру (р.№ 3306-1, н.д. Королевська Н., Солод Ю.)

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту працівника у випадку затримки виплати заробітної плати (р.№ 3264, н.д. Третьякова Г., Остапенко А.)

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій працівників на своєчасну та в повному обсязі виплату заробітної плати (р.№ 3264-1, н.д. Королевська Н. та інші)

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту службових осіб правоохоронних органів, які брали участь в охороні громадського порядку під час масових акцій громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року (р.№ 3074, н.д. Кива І.)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо відновлення пільг у зв'язку з рішенням Конституційного Суду України № 12-р/2018 від 18 грудня 2018 року та уточнення окремих положень (р. № 3222, н.д. Зінкевич Я. та інші)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо підвищення рівня соціального захисту ветеранів війни (р. № 3238, н.д. Тимошенко Ю., Цимбалюк М. та інші)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо вдосконалення правового механізму підтвердження участі в антитерористичної операції учасників добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України (р. № 3317, н.д. Батенко Т. та інші)

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення належних соціальних гарантій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на виконання рішення Конституційного Суду України (р. № 1117 доопрацьований, н.д. Королевська Н. та інші)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо відновлення справедливих соціальних гарантій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) (р.№ 2827, н.д. Кулініч О., Бабенко М. та інші)

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо відновлення справедливих соціальних гарантій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) (р.№ 2827-1, н.д. Королевська Н. та інші)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо встановлення належного рівня пенсійного забезпечення (р. № 3109, н.д. Королевська Н. та інші)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо забезпечення лікування постраждалих громадян та збільшення для них пільг (р.№ 3239, н.д. Тимошенко Ю., Цимбалюк М. та інші)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо медичного забезпечення постраждалих та потерпілих від Чорнобильської катастрофи (р.№ 3239-1, н.д. Королевська Н., Солод Ю.)

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення розмірів академічної та соціальної стипендій (р.№ 3242, Тимошенко Ю., Цимбалюк М. та інші)

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення розмірів академічної та соціальної стипендій (р.№ 3242-1, н.д. Королевська Н., Солод Ю.)

Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України "Про соціальні послуги" щодо підвищення розміру компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду (р.№ 3244, Тимошенко Ю., Цимбалюк М. та інші)

Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України "Про соціальні послуги" щодо підвищення розміру компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду (р.№ 3244-1, н.д. Королевська Н., Солод Ю.)

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про інтерпеляцію (р. № 3499, н.д. Железняк Я., Совгиря О. та інші)

Проект Закону про внесення змін до статті 86 Закону України «Про прокуратуру» щодо забезпечення права на перерахунок пенсій працівникам органів прокуратури (р.№ 3325, н.д. Павлюк М.)

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення належного рівня соціального захисту та встановлення справедливих соціальних гарантій для молоді (р.№ 3231, н.д. Колихаєв І.)

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення належного рівня соціального захисту та встановлення справедливих соціальних гарантій для молодих громадян, в тому числі талановитої молоді та молоді з інвалідністю (р.№ 3231-1, н.д. Королевська Н., Солод Ю.)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" щодо забезпечення державного фінансування утримання дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, незалежно від форми власності закладу, в якому вони перебувають (р.№ 3391, н.д. Третьякова Г. та інші)

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо збільшення розміру допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, та державного фінансування утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (р.№ 3391-1, н.д. Королевська Н., Солод Ю.)

ІІІ. Інші питання

Розгляд інформації Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України щодо моніторингу погашення заборгованості з виплати заробітної плати в країні

2 коментарі:

Анонім сказав...

ознайомиився з проектами законів,які розглядалися на засіданні Комиітету,зокрема №3231,та 3231-1.
Ну і знову в них закладено розділення та дискримиінація в середовищі чорнобильців, а саме: ЧОМУ П"ЯТИКРАТКУ ПЛАНУЄТЬТСЯ ЗАСТОСОВУВАТИ ТІЛЬТКИІЛЬТКИ
ознайомиився з законопроектамии,які розглядалися на засіданні Комиітету,а саме №3231 та 3231-1.
І знову в них закладено розділення та дискримиінація в середовищі чорнобильців тим,що П"ЯТИКРАТКУ ПЛАНУЄТЬСЯ ЗАСТОСОВУВАТИ ДО ІНВАЛІДІВ ЛІКВІДАТОРІВ ТІЛЬТКИ 1986р.,
а що до прикладу інвалід ліквідатор 1987р. уже не такий,другий сорт?!!!

Анонім сказав...

вибачаюсь,поправка № законопроектів 3239, та 3239-1.

Дописати коментар